arche

Arche İnsan Kaynakları olarak çözümlerimiz, kurumlara özel ve hayatın içinden, yalın ve özgündür. Projelerimizi, 150 yılın üstünde farklı birikimlerden oluşan tecrübelerle oluşturur ve kurum kültüründe yaşamasını hedefleyerek geliştiririz.

Arche; (felsefede arkhe diye de geçer) “başlangıç, köken” veya “eylem kaynağı” anlamı olan eski bir kelimedir. Arche “öz” dür. Bu anlamdan yola çıkan Arche İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı, amatör ruhu yaşatan profesyonel, deneyimli danışmanları ile sürdürülebilir iş ortağınız olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Arche Ekibi, pek çok farklı sektörde yönetici olarak deneyim kazanmış, uzman danışmanlardan oluşur.

Arche İnsan Kaynakları, alanında bilinen ve mevcut uygulamaların dışında, yeni araçlar ve sistemler de geliştirir; kuruma özel yetkinlik modelleri, yetkinlik testleri, değerlendirme merkezi özel araç ve uygulama tasarımları, stratejilere hizmet edecek organizasyon yapısı, yetenek yönetimi modelleri, performans ve ödül yönetimi sistemleri, gelişim programları ve gelişim akademisi kurguları...

Bugünle Birlikte
Yarından Öğrenen
İnsan Kaynakları

Blog