Kurumsal

Arche İK sadece bilinen uygulamalar modeller dışında, kurumunuza özel uygulamalar, sistemler de geliştirir.

2009 yılından itibaren pek çok insan kaynakları projelerini başarı ile gerçekleştirmiş, uzman kadrosuyla gelişerek, büyüyerek yol almaktadır.

Müşterilerimiz, iş ortağımızdır.

Beklentileri ve ihtiyaçları yerinde ve şartlarında değerlendirir, ölçümleriz. Sistemlerin uygulamada kullanabilirliği ve verimliliği bizim için önceliklidir. İş ortaklarımızla aynı dili konuşabiliyor olmak farklılığımız diyebiliriz.

İnsan Kaynaklarında doğru strateji oluşturmak kadar, stratejilere uygun doğru yol haritaları da oluşturmak da önemlidir.

İş ortaklarımızın stratejilerini oluşturmalarında destek sağlarken, birlikte yol alıp birlikte gelişir, geliştiririz.

İnsan kaynağı en değerli hazinemizdir.

Bir Kurumu her konuda taklit edilebilir hatta rol modellerini transfer edebilirsiniz. Fakat tümü ile kopyalamayacağınız tek değeri, şirketin insan kaynağıdır, aslında adı üstünde “kaynağı”dır. Bizim için de insan kaynağına doğru yatırımlar yapılması öncelikli odağımızdır.

Vizyonumuz

İnsan Kaynakları ve Yönetici Profesyonellerin, her türlü Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları süreçlerindeki danışmanlık ihtiyaçlarında öncelikli tercihi olarak sürdürülebilir iş birliktelikleri yaratmaktır.

Misyonumuz

Kurumların, yönetim, bilgi, işgücü, yetenek, eğitim ve motivasyon ihtiyaçlarını doğru tanımlayarak, kurum kültürünün verimli, vizyonel gelişmesini sağlayan, kuruma özel ve öz insan kaynakları ve yönetim sistemleri yaratmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, gizlilik, müşteri odaklılık, amatör duhla profesyonellik, ölçülebilir yalın sonuçlar, bilgi paylaşımcı ve açıklık.