Kurumsal

Arche İK sadece bilinen uygulamalar modeller dışında, kurumunuza özel uygulamalar, sistemler de geliştirir.

Arche İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı; iş hayatında yönetici düzeyinde tecrübe edinmiş, yaşam ve iş tecrübelerini paylaşma motivasyonuna sahip, profesyonel danışman kadrolarına sahiptir.  

2009 yılından itibaren, Organizasyonda Yeniden Yapılanma, Yetenek Yönetimi, Performans Yönetimi, Eğitim/Gelişim, Değerlendirme-Gelişim Merkezi Kurgusu ve Uygulamalarında gibi pek çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiş, uzman kadrosuyla gelişerek, büyüyerek yol almaktadır.

Müşterilerimiz, iş ortağımızdır
Beklentileri ve ihtiyaçları yerinde ve şartlarında değerlendirir ve ölçümleriz. Sistemlerin uygulamada kullanabilirliği ve verimliliği hem müşterilerimiz hem de bizim için önceliklidir.

Doğru Strateji oluşturmak kadar, stratejilere uygun doğru yol haritası oluşturmak da önemlidir
Iş ortaklarımızın stratejilerini oluşturmalarında destek sağlarken, birlikte yol alıp birlikte gelişiriz. 

İnsan Kaynağı en değerli hazinemizdir
Bir Kurumu her konuda taklit edilebilir veya onlardan rol modeller transfer edebilirsiniz. Fakat herşeyi ile kopyalamayacağınız tek değeri, şirketin insan kaynağıdır, aslında adı üstünde “kaynağı”dır. Bizim için de insan kaynağına yönelik doğru yatırımlar yapılması  odağımızdır.

Vizyonumuz

İnsan Kaynakları ve Yönetici Profesyonellerin, her türlü Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları süreçlerindeki danışmanlık ihtiyaçlarında öncelikli tercihi olarak sürdürülebilir iş birliktelikleri yaratmaktır.

Misyonumuz

Kurumların, yönetim, bilgi, işgücü, yetenek, eğitim ve motivasyon ihtiyaçlarını doğru tanımlayarak, kurum kültürünün verimli, vizyonel gelişmesini sağlayan, kuruma özel ve öz insan kaynakları ve yönetim sistemleri yaratmak. 

 

Değerlerimiz 

Dürüstlük, Gizlilik, Müşteri Odaklılık, Amatör Ruhla Profesyonellik, Ölçülebilir Yalın Sonuçlar, Bilgi Paylaşımcı, Açıklık