Kurumsal

Arche İK sadece bilinen uygulamaları, modelleri kullanmaz, kurumunuza özel yeni uygulamalar, sistemler de geliştirir.

Arche İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı; iş hayatında yönetici düzeyinde tecrübelere sahip profesyonel danışmanlardan oluşur. Yaşam ve iş tecrübelerimizi sizlerle paylaşma motivasyonu ile Arche İK 2009 yılında kurulmuştur.

Yeniden Yapılanma, Yetenek Yönetimi, Performans Yönetimi, Eğitim/Gelişim, Değerlendirme Merkezi gibi pek çok projeyi gerçekleştirmiş deneyimli, uzman kadromuzla, işimizi geliştirerek, araştırarak, yeniliklerle, büyüyerek yol alıyoruz.

Müşterilerimiz, iş ortağımızdır
Beklentileri ve ihtiyaçları yerinde ve şartlarında değerlendirir ve ölçümleriz. Hem müşterimiz hem de bizim için zaman, kaynak planlama, verimlilik bizim için önemlidir. 

Doğru Strateji oluşturmak kadar, stratejilere uygun doğru yol haritası oluşturmak da önemlidir
Iş ortaklarımızın stratejilerini oluşturmalarında destek sağlarken, oluşturduğumuz yol haritasında birlikte yol almayı da arzu ederiz. 

İnsan Kaynağı en değerli hazinemizdir
Her konuda taklit edilebilir veya siz rol modeler alabilirsiniz. Fakat herşeyi ile tümünü alamayacağınız bir şirketin tüm insan kaynağıdır, adı üstünde “kaynağı”dır. Bizim için de insan kaynağına yönelik doğru yatırımlar önemli ve odağımızdır.

Vizyonumuz

İnsan Kaynakları ve Yönetici Profesyonellerin her türlü Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları, Eğitim süreçlerindeki danışmanlık ihtiyaçlarında ilk tercihi olmak.

Misyonumuz

Kurumların, yönetim, bilgi, işgücü, yetenek, eğitim ve motivasyon ihtiyaçlarını doğru tanımlayarak, kurum kültürünün verimli, vizyonel gelişmesini sağlayan insan kaynakları ve yönetim sistemleri yaratmak. 

 

Değerlerimiz 

Dürüstlük, Gizlilik, Müşteri Odaklılık, Amatör Ruhla Profesyonellik, Ölçülebilir Yalın Sonuçlar, Bilgi Paylaşımcı, Açıklık