Kurumsal

Arche İK sadece bilinen uygulamaları, modelleri kullanmaz, kurumunuza özel yeni uygulamalar, sistemler de geliştirir.

2009 yılında aktif olarak hizmet vermeye başlayan Arche İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı; iş hayatında yönetici düzeyinde tecrübeli, yaşam ve iş tecrübelerini paylaşma motivasyonuna sahip, profesyonel danışmanlardan oluşur. 

Organizasyonda Yeniden Yapılanma, Yetenek Yönetimi, Performans Yönetimi, Eğitim/Gelişim, Değerlendirme-Gelişim Merkezi Kurgusu ve Uygulamaları gibi pek çok projeyi başarı ile gerçekleştirmiş uzman kadromuzla ve işimizi geliştirerek, araştırarak, yeniliklerle, büyüyerek yol alıyoruz.

Müşterilerimiz, iş ortağımızdır
Beklentileri ve ihtiyaçları yerinde ve şartlarında değerlendirir ve ölçümleriz. Hem müşterimiz hem de bizim için zaman, kaynak planlama, verimlilik bizim için önemlidir. 

Doğru Strateji oluşturmak kadar, stratejilere uygun doğru yol haritası oluşturmak da önemlidir
Iş ortaklarımızın stratejilerini oluşturmalarında destek sağlarken, oluşturduğumuz yol haritasında birlikte yol almayı da arzu ederiz. 

İnsan Kaynağı en değerli hazinemizdir
Bir Kurumu her konuda taklit edilebilir veya onlardan rol modeller transfer edebilirsiniz. Fakat herşeyi ile tümünü kopyalamayacağınız değeri, bir şirketin tüm insan kaynağıdır, aslında adı üstünde “kaynağı”. Bizim için de insan kaynağına yönelik doğru yatırımlar önemli ve öncelikli odağımızdır.

Vizyonumuz

İnsan Kaynakları ve Yönetici Profesyonellerin, her türlü Yönetim Danışmanlığı ve İnsan Kaynakları süreçlerindeki danışmanlık ihtiyaçlarında, ilk tercihi olmak.

Misyonumuz

Kurumların, yönetim, bilgi, işgücü, yetenek, eğitim ve motivasyon ihtiyaçlarını doğru tanımlayarak, kurum kültürünün verimli, vizyonel gelişmesini sağlayan, kuruma özel ve öz insan kaynakları ve yönetim sistemleri yaratmak. 

 

Değerlerimiz 

Dürüstlük, Gizlilik, Müşteri Odaklılık, Amatör Ruhla Profesyonellik, Ölçülebilir Yalın Sonuçlar, Bilgi Paylaşımcı, Açıklık