Kuruma özel, hayatın içinden ve yalın çözümler

İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı

ARCHE

Aristoteles, arche'yi felsefe biliminde "arkhe, herşeyin temeli, özüdür; değişmeyi yaratır ve kendisi ilke, öz olarak kalır" diye açıklar. 

Arche İnsan Kaynaklarıda bu anlamdan yola çıkarak; İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanında kuruma özel, özgün, hayatın içinden, yalın çözümler sunar.  Amatör ruhu yaşatan profesyonel danışmanları ile iş ortağınız olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Arche Ekibi; Perakende, Kargo ve Lojistik, Finans, Hizmet sektörleri gibi pek çok farklı sektörde, Yöneticilerin ve İnsan Kaynakları Profesyonellerinin hayatını kolaylaştıracak deneyime sahip, uzman danışmanlardan oluşur.

Arche İnsan Kaynakları, alanında bilinen ve mevcut uygulamaların dışında,  yeni araçlar ve sistemler de geliştirir; Kuruma özel Yetkinlik Modelleri, Online Yetkinlik Testleri, Degerlendirme Merkezi Özel Araç ve Uygulama Dizaynları, Performans ve Ödül Yönetimi Modellerini, Gelişim Akademisi Programları,  Eğitim Ölçme Sistemleri...

"Arche İnsan Kaynaklarına, Değerlendirme Merkezi sürecimizdeki hızlı, çözüm odaklı ve süreçlere tedarikçi firma gibi değil gerçek bir iş ortağı yaklaşımından dolayı teşekkür ederiz "

Çelebi Hava Servisi A.Ş. , Org.ve Kariyer Yönetimi Md. -  Pınar Özel

"İnsan Kaynaklarında çözüm ortağımız olarak birlikte ilerlediğimiz Arche Ekibi ile pek çok proje gerçekleştirdik ve gerçekleştiriyoruz. Eğitimden, kariyer yönetimine insan kaynakları alanında  çalışana dokunan tüm süreçlerde Arche İK'nın görüşlerini önemseriz"

(A101) Yeni Mağazacılık A.Ş, İK Yöneticisi Özlem Kap

Arche İnsan Kaynakları ile çalışırken, danışman kimliklerinin yanında iş ortağı yaklaşımları ve amatör ruhlu profesyonelliklerini hissedersiniz. Aras Holding ve Aras Kargo İK projelerimiz ve değerlendirme merkezi uygulamalarında, Arche ile bu ruhu eksilmeden hep yaşadık .

Aras Kargo İnsan Kaynakları Direktörü - Müzeyyen Kadıoğlu

Hizmetlerimiz

Kurumunuza özel terzi işi çözümler...

İnsan Kaynakları Yapılandırma Projeleri

Projelerimizi kurgularken, öncelikli dikkat ettiğimiz konular;

Değerlendirme&Gelişim Merkezi (Assessment&Development Center)

Değerlendirme Merkezi uygulama ve sonuçları bir yol haritasıdır

İş yaşamında rekabet her geçen gün artmakta

Detaylı İncele

Yetenek Yönetimi & Gelişim Planlama

Yetenek Yönetimi modelleri kurumlara özgüdür.  Yetenek Yönetimi; İşe alım, değerlendirme merkezin, gelişim-eğitim programları 

Detaylı İncele

Performans Değerlendirme ve Ödüllendirme Sistemleri

Performans Sistemi bir yönetim modelidir.  Çalışan Performans Yönetim Sistemi, İnsan Kaynaklarının önderliğinde sürdürü

Detaylı İncele

Liderlik ve Stratejik Bakış Yönetim-Gelişim Programları

Yönetici olmak uzmanlaşmadan farklı bir olgudur. Liderlik ise gözlenebilir olmanın ötesinde yaşanabilir, hissedilebilir bir kavramdır. Yöneticlikten

Detaylı İncele